طراحی وب سایت باید دارای سه نکته اساسی باشد: انسان محور ، قانع کننده و آینده نگر.

طراحی وب سایت در ابتدا باید کاربرپسند و اصولا انسان محور باشد. اکثر شرکت های طراحی وب سایت بدون توجه به کاربر پسند بودن سایت تنها با رعایت برخی از مسائل سئو

امروزه یکی از عوامل موفقیت برای صاحبان کسب و کار، داشتن یک وب سایت خاص و بهینه شده برای موتورهای جستجو است. ظاهری منحصر به فرد با طراحی سایت پرسیس وب ضمن طراحی وب سایت ارزان و مقرون به صرفه، سئو سایت و در نهایت سایتی با کیفیت از اولویت های مهم یک طراحی وب سایت حرفه ای در پرسیس وب می باشد.

طراحی سایت بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای جهانی ارتقا رتبه سایت انجام می شود. یک وب سایت حرفه ای علاوه بر محتوا و تصاویر قابل قبول نیازمند یک طرح گرافیکی جذاب می باشد. کارشناسان پرسیس وب با سابقه های طولانی مدت ثابت کننده کیفیت و خدمات مطلوب طراحی وب سایت می باشند.

ما در پرسیس وب بر این باور هستیم که ایده های ذهنی شما را در اینترنت پیاده سازی خواهیم کرد و با پشتیبانی 24 ساعته همیشه در کنار شما خواهیم بود.

طراحی وب سایت خود را به شرکتی واگذار کنید که آخرین تکنیک های طراحی وب سایت را در اختیار دارد.

پرسیس وب با بیش از 10 سال سابقه در طراحی وب سایت، مدرن ترین و زیبا ترین طراحی وب سایت را به شما ارائه میکند. طراحی سایت های شرکتی، سازمانی، شخصی، تبلیغاتی، خبری، طراحی سایت مدارس و دانشگاه ها، طراحی سایت انتشارات و … جزء خدمات طراحی وب سایت پرسیس وب می باشد.

طراحی سایت سریع و مقرون به صرفه در پرسیس وب دلیل انتخاب مشتریان بوده است. همچنین کیفیت در خدمات و پشتیبانی واقعی 24 ساعته و پنل فارسی و راحت مدیریت وب سایت از ویژگی های اصلی طراحی سایت پرسیس وب محسوب میگردد. خدماتی همچون بکاپ گیری هفتگی و ماهانه از وب سایت ها در طول پشتیبانی، طراحی سایت با خروجی موبایل به طوری که بدون نیاز به زوم کردن در موبایل و تبلت محتوا سایت قابل مشاهده می باشد و آموزش رایگان از خدمات متمایز پرسیس وب می باشند.

طراحی وب سایت

طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتها در جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می شوند. شرکتهای بزرگ به وب سایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند و یا با شرکتهای تابع خود در تماس باشند.

یک وب سایت شرکتی ( طراحی سایت شرکتی ) فقط شامل چند صفحه متن نیست، بلکه می تواند نشان دهنده عملکرد تجاری و بازرگانی شما باشد به وسیله یک فیلمی از کار شما، گفتگوها و سمینارها، فروش اینترنتی سایت شما و …. شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند. داشتن وب سایت باعث می شود کسب و کار شما جهانی شود و دیگر به یک منطقه خاص شهری یا کشوری محدود نخواهد بود. با وب سایت به زبان های مختلف، کسب و کار شما در جهان معرفی شده و بین المللی می شود. وب سایت های شركتی پلی میان صاحبان شرکت و مشتریان ایجاد میکند. پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق طراحی سایت شرکتی به آن رسید.

ظاهر سایت یک شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

شرکت پرسیس وب شما را در این راه همراهی خواهد کرد.

طراحی وب سایت در تهران

طراحی وب سایت در تهران

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت سازمانی

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت رستوران

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت فروش فایل

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت مذهبی

طراحی وب سایت مذهبی

طراحی وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت هتل

طراحی وب سایت هتل

طراحی وب سایت آموزشگاه

طراحی وب سایت آموزشگاه

طراحی وب سایت داینامیک

طراحی وب سایت داینامیک

طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت مدارس

طراحی وب سایت مدارس

طراحی وب سایت خبری

طراحی وب سایت خبری

طراحی وب سایت دکوراسیون

طراحی وب سایت دکوراسیون

طراحی وب سایت انتشارات

طراحی وب سایت خودرو

طراحی وب سایت املاک

طراحی وب سایت املاک

طراحی وب سایت آرایشی و زیبایی

طراحی سایت آرایشی و زیبایی

طراحی وب سایت مد و فشن

طراحی وب سایت مد و فشن

طراحی وب سایت تشریفاتی

طراحی وب سایت وردپرس

طراحی وب سایت وردپرس

طراحی وب سایت جوملا

طراحی وب سایت جوملا

طراحی وب سایت در کرج

طراحی وب سایت در کرج

حتی اگر مشتری ما نیستید، برای مشاوره رایگان با پرسیس وب تماس بگیرید.

مرکز تماس مشتریان پرسیس وب: 02128428860

پیشنهاد میکنیم، دعوت مشاوره رایگان ما را بپذیرید.

02128428860-09350689797

با ما تماس بگیرید

support@persisweb.net

پشتیبانی 724