شکل گیری برند پرسیس وب درباره پرسیس وب

پرسیس وب در تیر ماه سال 1386 شکل گرفت. نام ( برند ) پرسیس وب متشکل از دو نام به نام های پرسیسکا و وب سایت می باشد. پرسیسکا در زبان یونانی به معنی ایران می باشد. شایان به ذکر است که در ابتدا با نام تهران وب فعالیت داشتیم و پس از چند سال فعالیت گسترده، با نام ( برند ) پرسیس وب ادامه فعالیت دادیم. در پایین خلاصه ای از تاریخچه پرسیس وب را آماده نموده تا بیشتر با پرسیس وب آشنا شوید…

1386

شروع فعالیت

در تابستان 1386 شرکت پرسیس وب که در آن زمان با نام تهران وب فعالیت داشت، تاسیس گردید. در ابتدای شروع فعالیت تنها خدمات طراحی سایت ارائه مینمودیم. با گذشت زمان و افزایش تعداد مشتریان توانستیم گامی بزرگ در این راستا برداریم. ما در همان روزهای ابتدایی کارمان اعتقاد داشتیم که تنها با ارائه خدمات حرفه ای میتوانیم از بازار سهمی داشته باشیم. با تلاش و پشتکار و امید به پروردگار فعالیت خود را از همان ابتدا حرفه ای و کارآمد شروع کردیم.

با گذشت حدود 4 سال از شروع فعالیت و با توجه به گسترش کار، برآن شدیم یک تغییر و تحولی ایجاد نماییم. ابتدا نام مجموعه را از تهران وب به پرسیس وب تغییر دادیم و سپس خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه را به صورت کاملا رسمی و حرفه ای آغاز نمودیم. به لطف پروردگار با ارائه خدمات کیفیت عالی توانسته رضایت مشتریان را جلب نموده و در این بازار به فعالیت خود ادامه دهیم. دلیل اصلی ماندگاری پرسیس وب در این بازار صداقت با مشتریان خود بود.

1390

پیشرفت شرکت

1392

خدمات بیشتر

در سال 1392 خدمات حرفه ای هاست دانلود، نمایندگی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی را به خدمات اصلی پرسیس وب اضافه نمودیم و در همین سال بود که با توجه به گسترش فعالیت و مشتریان برآن شدیم که خدمات پشتیبانی را 24 ساعته ارائه نماییم. با پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته دیگر مشتریان نگرانی کیفیت سرویس ها و خدمات را نخواهند داشت و با خیالی راحت و آسوده از خدمات و محصولات پرسیس وب استفاده نمودند.

فعالیت گسترده و حرفه ای پرسیس وب باعث شد تفکیکی در ارائه خدمات و محصولات داشته باشیم به طوری که خدمات طراحی سایت، طراحی پورتال، طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت را از خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور جدا نمودیم. این اتفاق زمانی رخ داد که خدمات بازاریابی اینترنتی و برند سازی به خدمات دیگر پرسیس وب افزوده شد. امید است که در سال های آینده با گسترش بیشتر فعالیت ها و حوزه خدمات، فعالیت گسترده تری داشته باشیم.

1398

گسترش مجموعه

1400

و در ادامه...

در سال 1400، پرسیس وب با تکمیل تیم فنی و فروش خود توانسته است به عنوان یک شرکت هلدینگ و یا یک آژانس دیجیتال مارکتینگ از کوچکترین خدمات مانند ثبت دامنه و تا مدیریت پیج های اینستاگرامی و تمامی خدمات حوزه دیجیتال مارکتینگ را پوشش دهد و در موفقیت شرکت ها، فروشگاه ها، سازمان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی، در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی سهیم باشد.

نظرات شما را به فال نیک می گیریم